Fan forum Sare Kobold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fan forum Sare Kobold

Dobrodošli na prvem fan forumu mlade vzhajajoče zvezde Sare Kobold!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Izgled našega foruma

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
^^.Urshey.^^
Admin
^^.Urshey.^^


Posts : 197
Join date : 31/07/2009
Age : 29

Izgled našega foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Izgled našega foruma   Izgled našega foruma EmptyPet Jul 31, 2009 2:58 pm

Ta tema je namenjena vašim mnenjem glede tega, kako bi lahko izgledal naš forum.
Predlagate lahko čisto vse,v kakšnih barvah naj bi bil naš forum, prilepite kakšen nov forumski banner, skratka kar želite.
Vse o novih izgledih foruma.
Nazaj na vrh Go down
niika




Posts : 19
Join date : 04/08/2009

Izgled našega foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izgled našega foruma   Izgled našega foruma EmptyTor Avg 04, 2009 10:16 pm

barva mi ie ušeeč taka k ie. <3

eto k lih nism mela kei delat. 3 podforumske slikce.
ne rabte ponost. pač nimm kei delat Wink

ie u predogledu.

Izgled našega foruma Untitled-13Izgled našega foruma Untitled-10Izgled našega foruma Untitled-3
Nazaj na vrh Go down
^^.Urshey.^^
Admin
^^.Urshey.^^


Posts : 197
Join date : 31/07/2009
Age : 29

Izgled našega foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izgled našega foruma   Izgled našega foruma EmptySre Avg 05, 2009 12:57 pm

waw Nika hvala ti...veš prašala bi te najprej če imaš msn mogoče? če me lahko dodaš k bi se par stvari rada pomenila s tabo...sicer pa delaš zelo lepe slikice in bi ti bla hvaležna če bi mi pomagala skrbet za grafiko tuki. =)

LP
Nazaj na vrh Go down
niika




Posts : 19
Join date : 04/08/2009

Izgled našega foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izgled našega foruma   Izgled našega foruma EmptyPon Avg 10, 2009 1:00 pm

am ia.Lhko ti kei pomaga.
sam zdei do srede [naimanj.lhko tut podalšamo] sm na morju. pol pa spet še 2x morje. Razz tko da ia.odvisno kok bom doma.

nika_pika@windowslive.com
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Izgled našega foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izgled našega foruma   Izgled našega foruma Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Izgled našega foruma
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Fan forum Sare Kobold :: Fan club :: Pomembno-
Pojdi na: