Fan forum Sare Kobold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fan forum Sare Kobold

Dobrodošli na prvem fan forumu mlade vzhajajoče zvezde Sare Kobold!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Prihodnost: To bo moj poklic!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
^^.Urshey.^^
Admin
^^.Urshey.^^


Posts : 197
Join date : 31/07/2009
Age : 29

Prihodnost: To bo moj poklic! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihodnost: To bo moj poklic!   Prihodnost: To bo moj poklic! EmptyPet Jul 31, 2009 9:07 pm

Kaj si želite početi v življenju?

Kaj ste želeli biti ko ste bili
otrok?

Razpišite se!
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
mathiasdeejay




Posts : 18
Join date : 04/08/2009

Prihodnost: To bo moj poklic! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihodnost: To bo moj poklic!   Prihodnost: To bo moj poklic! EmptyTor Avg 04, 2009 3:31 pm

Rad bi se ukvarjal z elektrotehniko oz. čim podobnim, sicer pa bi bil tudi DJ, producent in remikser (kar se trudim biti že sedaj).
Nazaj na vrh Go down
^^.Urshey.^^
Admin
^^.Urshey.^^


Posts : 197
Join date : 31/07/2009
Age : 29

Prihodnost: To bo moj poklic! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihodnost: To bo moj poklic!   Prihodnost: To bo moj poklic! EmptyTor Avg 04, 2009 4:55 pm

Jest si želim postati PR-ka(oz.to na nek način že sem) mogoče izdelovalka spletk in forumov, največja želja pa je da bi bila NOVINARKA, in se grem tut šolat za to. Very Happy
Skratka veseli me delo z mediji in novinarsto. Laughing


Nazadnje urejal/a UrSuLiNkA5 Ned Nov 15, 2009 3:30 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
niika




Posts : 19
Join date : 04/08/2009

Prihodnost: To bo moj poklic! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihodnost: To bo moj poklic!   Prihodnost: To bo moj poklic! EmptyTor Avg 04, 2009 10:42 pm

uuh. k sm bla maihna sm hotla bit zdraunica. Razz
pol sm hotla bit veterinarka [ampk nee.živali se mi preueč smiljo da bi gledala tm kko se mučjo al pa kko mogla ubit. sej vem na ta način tut pomagaš.ampk ne.!]
in trenutno oz. že par let . pa pač špooort. al bi bla trenerka al pa učitlca telovadbe. al pač neeki. špoort uglaunm. Wink
Nazaj na vrh Go down
mathiasdeejay




Posts : 18
Join date : 04/08/2009

Prihodnost: To bo moj poklic! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihodnost: To bo moj poklic!   Prihodnost: To bo moj poklic! EmptyTor Avg 04, 2009 11:56 pm

Če boš učiteljica telovadbe se lahko posloviš od svojega sluha.
Nazaj na vrh Go down
^^.Urshey.^^
Admin
^^.Urshey.^^


Posts : 197
Join date : 31/07/2009
Age : 29

Prihodnost: To bo moj poklic! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihodnost: To bo moj poklic!   Prihodnost: To bo moj poklic! EmptySre Avg 05, 2009 1:08 pm

Nika, jz sm tut neki časa bl prepričana da bom veterino šla študirat ker so mi živali pomenile oz.mi še vedno pomenijo ceu svet.sam sm si tut jz rekla da nebi mogla gledat kko so na mizi poškodvane al pa jih uspavat.bi jz umrla zravn.in sm si potlej premislila.=)
Nazaj na vrh Go down
niika




Posts : 19
Join date : 04/08/2009

Prihodnost: To bo moj poklic! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihodnost: To bo moj poklic!   Prihodnost: To bo moj poklic! EmptyPon Avg 10, 2009 1:02 pm

mathiasdeejay je napisal/a:
Če boš učiteljica telovadbe se lahko posloviš od svojega sluha.

zakaj že.??
Nazaj na vrh Go down
mathiasdeejay




Posts : 18
Join date : 04/08/2009

Prihodnost: To bo moj poklic! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihodnost: To bo moj poklic!   Prihodnost: To bo moj poklic! EmptyPon Avg 10, 2009 1:18 pm

Otroci se neprestano derejo, v telovadnici pa to še bolj odmeva. In tudi ti se večkrat dereš... pa kmalu gre sluh.
Nazaj na vrh Go down
niika




Posts : 19
Join date : 04/08/2009

Prihodnost: To bo moj poklic! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihodnost: To bo moj poklic!   Prihodnost: To bo moj poklic! EmptyPon Avg 10, 2009 1:48 pm

hjaah. treniram že od vrtca napreej. pa ie moi sluh še čist supr.
in ie isto al sm jz med učenci al pa učtilca. Smile

drugač pa iaa. žiuim od športa. in pač že kr en čs hočm postt to. in se bom še naprei ss tem ukvarjala. poklic in pač osebno. Wink


p.s. : tut če si DJ in podobno gre sluh . še hitrej. Wink
Nazaj na vrh Go down
mathiasdeejay




Posts : 18
Join date : 04/08/2009

Prihodnost: To bo moj poklic! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihodnost: To bo moj poklic!   Prihodnost: To bo moj poklic! EmptyPon Avg 10, 2009 9:07 pm

Ti bom takole rekel; ne gre oz. gre kasneje. Seveda odvisno kako z njim ravnaš. DJ v diskoteki ponavadi ne faše vse moči centralnega ozvočenja, ker dela v svoji kabini, kjer so ločeni monitorji. Kdor je pameten, tudi uporablja zaščitne čepe oz. drugačno zaščito. Najbolj so (za sluh) nevarni visoki toni. Kot DJ lahko vplivaš na glasnost, kot učitelj telovadbe pa ne. Se pa strinjam, da je v večini diskotekah glasba veliko preglasna. Prijeten zvok ima največ 80dB, kar je pa nad 90dB je pa že nevarno za ušesa... v diskotekah pa ti v glavo seka 120dB in več :-S
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Prihodnost: To bo moj poklic! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihodnost: To bo moj poklic!   Prihodnost: To bo moj poklic! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Prihodnost: To bo moj poklic!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Fan forum Sare Kobold :: Ostalo :: Nisem otrok. Nisem odrasel.-
Pojdi na: