Fan forum Sare Kobold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fan forum Sare Kobold

Dobrodošli na prvem fan forumu mlade vzhajajoče zvezde Sare Kobold!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 [pevka]Nushy

Go down 
AvtorSporočilo
^^.Urshey.^^
Admin
^^.Urshey.^^


Posts : 197
Join date : 31/07/2009
Age : 29

[pevka]Nushy Empty
ObjavljaNaslov sporočila: [pevka]Nushy   [pevka]Nushy EmptySob Nov 14, 2009 8:53 pm

[pevka]Nushy Nusa

Nushy o sebi:
Sem ženska, ki jo na prvi pogled zaradi zunanjega izgleda velikokrat obravnavajo kot »smrkljo«. Pač imam svoj stil Very Happy . Ljubim vse kar je drugačno. Rada imam izzive. Rada imam pozitivne in poštene ljudi ter se trudim širiti pozitivno energijo.

V svet hip hop-a me je popeljala takratna družba, in ta zvrst glasbe mi je postajala vedno bolj všeč. Všeč mi je način izražanja. Ljudem lahko na zelo zanimiv način sporočiš svoja razmišljanja, ideje in zgodbe. Ravno zaradi tega sem kasneje dobila idejo, da bi še sama začela ustvarjati to glasbo. Bil je izziv. Težek izziv, saj je takrat ta zvrst glasbe bila rezervirana samo za moške, vsaj takrat, v Sloveniji. In zopet sem hotela dokazati, da zmorem.

Za svoje komade vedno sama napišem besedilo. Moja besedila prepletajo dogodki in izkušnje iz preteklosti, pogled na svet, razne ideje in moje fantazije.
Za pisanje komadov si vzamem veliko časa, najpogosteje pa navdih pride ponoči, ko ne morem spat. Takrat se nastanejo najbolj nore rime.

V prostem času se ukvarjam še z jahanjem, preskakovanjem ovir. Po dolgi pavzi imam željo zopet priti v formo. Igram tudi v amaterskem gledališču in kmalu bo premiera moje prve predstave. S Čukurjem pa sodelujem tudi v Šoli rapa za osnovnošolske otroke.

Kje si vsi, ki bi o tebi želeli vedeti več, lahko preberejo tvoje začetke? Imaš mogoče namen pripraviti tudi spletno stran na kateri bo vse pisalo?
Hmm, mislim da ravno v tem intervjuju . Nekaj izdelkov in fotografij imam na
http://www.myspace.com/1nushy in skupino za oboževalce na https://www.facebook.com/pages/NuShY_/163477030249 z vsemi novicami in dogajanji na facebooku. Upam da bo v prihodnosti na voljo tudi kakšna lepa spletna stran Wink.
Nazaj na vrh Go down
^^.Urshey.^^
Admin
^^.Urshey.^^


Posts : 197
Join date : 31/07/2009
Age : 29

[pevka]Nushy Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [pevka]Nushy   [pevka]Nushy EmptyPon Nov 16, 2009 5:54 pm

Nazaj na vrh Go down
 
[pevka]Nushy
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» [pevka] P!nk
» [pevka] September
» [pevka]Taya
» [pevka] Sara Kobold
» [pevka]Saška Lendero

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Fan forum Sare Kobold :: Svet glasbe :: Pevke-
Pojdi na: