Fan forum Sare Kobold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fan forum Sare Kobold

Dobrodošli na prvem fan forumu mlade vzhajajoče zvezde Sare Kobold!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 [pevka] P!nk

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
.Nina.^^

.Nina.^^


Posts : 33
Join date : 01/08/2009

[pevka] P!nk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: [pevka] P!nk   [pevka] P!nk EmptyPet Avg 07, 2009 2:02 pm

[pevka] P!nk Pink_bio

Življenje
Alecia Beth Moore se je rodila veteranu Vietnamske vojne Jamesu Mooru in medicinski sestri Judy Kugel. Po materini strani je judovskih korenin, po očetovi pa nemško-irsko-litvanske krvi. Sama se ima za Judinjo . Ko je imela pevka 7 let sta se starša ločila.

Svoj prvi album z naslovom Can't Take Me Home (R&B) leta 2000 pri založbi LaFace Records. Njen drugi album, M!ssundaztood (pop-rock), je izšel leta 2001 in je njen najbolj prodajani album do sedaj. Tretji album iz leta 2003, Try This, ni dosegel enakega prodajnega uspeha kot M!ssundaztood. Leta 2006 sledil še četrti album z naslovom I'm Not Dead, ki je bil svetovna uspešnica. Pink je do sedaj prodala preko 25 miljionov izvodov albumov. Junija leta 2008 je izšel njen peti album Funhouse, s katerim je nadgradila stil predhodnega albuma.

Zasebno življenje
Poroka

Pink je leta 2005 zaprosila motokrosista Carey Hart. Na njegovi dirki v mestu Mammoth Lakes, Kalifornija, je ob progi v zrak držala tablo, na kateri je pisalo: »Ali bi se poročil z mano?« (»Will you marry me?«). Na drugi stani pa je pisalo: »Resno mislim!« (»I'm Serious!«). Poročila sta se v Costa Rici 7. 1. 2006 ob sončnem zahodu. Po mesecih govoric je njena publicistka, Michele Schweitzer, reviji People 19. 2. 2008 povedala, da sta se pevka in Carey Hart ločila.

»Ta odločitev je bila storjena med dvema najboljšima prijateljema z veliko ljubezni in spoštovanjem drug do drugega,« je povedala Michele Schweitzer. Pink je spoznala Harta na 2001 X Games v Las Vegasu. Pink je vložila vlogo za ločitev 21. 2. 2008. Trenutno je samska in živi v Kaliforniji.

PETA
Zavzema se za organizacijo za zaščito živali PETA, med drugim je bila upodobljena na njihovem plakatu. Princu Williamu je poslala pismo, v katerem je kritizirala udeležbo lovov na lisice, kraljici [[Elizabeta II.|Elizabeti II.] pa je v pismu izrazila protest proti uporabi pravega krzna v pokrivalih njenih stražarjev.


Nazadnje urejal/a .Nina.^^ Sob Avg 08, 2009 12:04 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
^^.Urshey.^^
Admin
^^.Urshey.^^


Posts : 197
Join date : 31/07/2009
Age : 29

[pevka] P!nk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [pevka] P!nk   [pevka] P!nk EmptyPet Avg 07, 2009 2:27 pm

uff.ta woman ma men tok hude komade.pa še fajna oseba je.!
Nazaj na vrh Go down
.Nina.^^

.Nina.^^


Posts : 33
Join date : 01/08/2009

[pevka] P!nk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [pevka] P!nk   [pevka] P!nk EmptySob Avg 08, 2009 12:05 pm

Ja, zakon komade ma, sploh Please don't leave me pa sober sta mi najbol všeč.
Nazaj na vrh Go down
^^.Urshey.^^
Admin
^^.Urshey.^^


Posts : 197
Join date : 31/07/2009
Age : 29

[pevka] P!nk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [pevka] P!nk   [pevka] P!nk EmptySob Avg 08, 2009 12:55 pm

men tut tedva.=)
Nazaj na vrh Go down
nadja




Posts : 2
Join date : 15/11/2009

[pevka] P!nk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [pevka] P!nk   [pevka] P!nk EmptyNed Nov 15, 2009 9:32 pm

P!NK je res ful dobra!!! Najbolša je pa njena frizura!! Res ji paše.
Komada pa tud meni Please dont leave me in sober!
papa
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





[pevka] P!nk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [pevka] P!nk   [pevka] P!nk Empty

Nazaj na vrh Go down
 
[pevka] P!nk
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» [pevka] September
» [pevka]Nushy
» [pevka]Taya
» [pevka] Sara Kobold
» [pevka]Saška Lendero

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Fan forum Sare Kobold :: Svet glasbe :: Pevke-
Pojdi na: