Fan forum Sare Kobold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fan forum Sare Kobold

Dobrodošli na prvem fan forumu mlade vzhajajoče zvezde Sare Kobold!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Sara Kobold: Želim živeti svoje sanje

Go down 
AvtorSporočilo
^^.Urshey.^^
Admin
^^.Urshey.^^


Posts : 197
Join date : 31/07/2009
Age : 29

Sara Kobold: Želim živeti svoje sanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sara Kobold: Želim živeti svoje sanje   Sara Kobold: Želim živeti svoje sanje EmptyTor Sep 08, 2009 1:16 pm

Sara je 20-letna študentka managementa in prihaja iz Slovenj Gradca. Posnela je prvi videospot za svojo prelepo balado ‘Kaj je to, kar ona ima’, rada hodi po festivalih, kjer dosega lepe uspehe. Seveda pa je poleg festivalov v zadnjih dveh letih za njo tudi ogromno nastopov po celotni Sloveniji na raznih prireditvah, diskotekah in dobrodelnih koncertih.

Sara Kobold: Želim živeti svoje sanje Sara2small

Že kot otrok si se ukvarjala z glasbo. Kdaj si zaslovela na slovenski glasbeni sceni?
Tako je, ves svoj prosti čas sem posvečala petju. Odrekala sem se mnogim stvarem v svoji mladosti, ampak ni mi žal. Čakajo me leta in leta dela, da bom lahko rekla, da sem zaslovela in nekako pustila pečat na slovenski glasbeni sceni.

Si se morala čemu odpovedati, odkar si na glasbeni sceni?
Seveda, prostemu času ter druženju s prijateljicami ob vikendih. Pri glasbenikih je pač tako, da so vikendi zasedeni.

Tenis si trenirala dolgih 12 let… Še vedno rada primeš za lopar in odigraš partijo?
Zelo rada grem odigrat partijo tenisa, vendar v zadnjem času to kar malce zanemarjam.

Si imela v otroških letih kakšno vzornico ali vzornika?
Moja velika vzornica je še vedno Marta Zore. Nekako me spremlja že od desetega leta dalje, saj sem z njenimi pesmicami hodila po raznih glasbenih tekmovanjih. Pri trinajstih letih sem s pesmijo ‘Še si tu’ osvojila PRVI GLASEK GORENJSKE.

Kako odreagiraš, ko v reviji zaslediš svoj članek?
Vsakega članka v reviji ali na spletu se razveselim.

Si v svoji glasbeni karieri doživela kakšen nenavaden dogodek, ki se ga še danes spominjaš?
To, da sem pri svojih rosnih trinajstih letih za eno od slovenskih turističnih agencij prepevala po hotelih na Jadranu in hrvaških otokih vse do Bečičev in nazaj do Slovenije.

Bi v svoji preteklosti spremenila kaj, če bi seveda lahko?
Ne, sem zagovornica tega, da se vse zgodi z namenom, do danes še nisem ničesar obžalovala.

Kaj te v življenju najbolj osrečuje?
Osrečujejo me ljudje, ki so okoli mene in vem, da me imajo radi.

Kaj te lahko spravi v smeh, ko si slabe volje?
Glasba, glasba in še enkrat glasba.

Kakšne pesmi najraje poješ?

Balade

Če bi imela možnost, da se za en dan spremeniš v nekoga drugega, koga bi izbrala?
Izbrala bi Sandro Bullock in odigrala vlogo v filmu ‘Snubitev’.

Koliko si bila stara, ko si prvič nastopila?
Sedem let in sicer na karaokah RTV Slovenija, ki jih je takrat vodila Deja Mušič.

Ali bi kdaj odšla v resničnostni šov?
O tem še nisem razmišljala. Kolikor sebe poznam, mislim, da nisem za takšne stvari. Sicer pa se držim pregovora nikoli ne reci nikoli.

Si kdaj razmišljala, da bi postala radijska ali TV voditeljica?
Kot najstnica sem skupaj s prijateljicami imela na radiu oddajo Šola Rola. To delo mi je zelo všeč, saj rada govorim. Mogoče se pa ponudi kakšna priložnost.

Kaj je zate najpomembnejše? Za kaj se je vredno boriti?Življenje je velika borba, zato se moramo ljudje boriti za svoj prav. Zame je najpomembnejša družina.

Česa se najbolj bojiš?
Samote.

Kaj te v današnjem svetu najbolj moti in zakaj?
Moti me to, da ljudje nimamo več časa eden za drugega. Vsak ima svoje probleme in obveznosti. Prišli so takšni časi, da nam družba več ne dopušča brezskrbnega življenja, temveč se vsakodnevno ukvarjamo s problemi, ki pa jih je na žalost vedno več.
Intervju in članek spisala:Urška Krek
Nazaj na vrh Go down
 
Sara Kobold: Želim živeti svoje sanje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» [pevka] Sara Kobold
» Sara Kobold: V šolo je rada hodila že kot mala deklica
» Uspešna Sara predstavlja svojo skladbo
» Poletna romanca Sare Kobold
» SARA na TV PAPRIKI!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Fan forum Sare Kobold :: Sara Kobold :: Najnovejše novičke-
Pojdi na: